Casa Proxima Ao Mar, 6 Quartos
| Gratis parkering | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa Proxima Ao Mar, 6 Quartos nyder en førsteklasses placering inden 25-minutters gåtur fra Itapoa.
Indkvarteringen ligger 10 minutters kørsel fra Shopping de Verao Itapemar. Gæsterne finder restauranter, såsom Hotel Perola og Casa da Anchova, inden for 150 meter fra denne indkvartering.
Denne feriehus har et udstyret køkken.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Strandparasoller
- Have
- Grillfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Casa Proxima Ao Mar, 6 Quartos?
Gæster på Casa Proxima Ao Mar, 6 Quartos kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Proxima Ao Mar, 6 Quartos?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Proxima Ao Mar, 6 Quartos med deres kæledyr.